Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter konstrukcji stalowych

RTC MONTAGE sp. z o.o.

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej na stanowisko:

Opis stanowiska

  • montaż/ demontaż  konstrukcji stalowych, głównie regałów magazynowych (w tym wysokiego składowania) na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • wysoka motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • dokładność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • mile  widziana znajomość języka niemieckiego/ angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz  uprawnienia UDT  na wózek widłowy/ podesty ruchome

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy na budowę firmową flotą samochodową
  • odzież roboczą
  • elektronarzędzia
  • grupowe ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne