Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Konstrukcji Stalowych

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 2018-08-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MONTER konstrukcji stalowych

    Miejsce pracy: Niemcy / Znajomość języka

    niemieckiego - nie wymagana.

    Zadania:

    • składanie konstrukcji stalowych na wytwórni
    • prace ślusarskie

    Wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność wykonywania spawów montażowych
      metodą MAG 135 (sczepianie)
    • doświadczenie na stanowisku montera/ ślusarza

    Oferujemy:

    • pracę od zaraz
    • stabilne i legalne zatrudnienie – długoterminowa umowa o pracę
    • wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo
    • urlop wypoczynkowy płatny w euro
    • podatek dochodowy płacony w Niemczech (I klasa podatkowa)
    • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
    • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy

    Nasi pracownicy otrzymują bezpłatne:

    • zakwaterowanie,
    • wyjazd i zjazd z kontraktu,
    • dojazdy do pracy,
    • odzież roboczą,
    • narzędzia pracy
    • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)

    Ponadto pracownicy mogą otrzymać:

    • zwrot podatku w Niemczech
    • świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie
    CV na jeden z wybranych adresów:

    BUDIMEX SA Oddział Rzeszów,
    e-mail: [email protected]

    BUDIMEX SA Oddział Kraków,

    BUDIMEX SA Oddział Poznań,

    Kontakt:
    BUDIMEX S.A, ul. Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów
    +48 17 85 06 858  +48 17 85 06 857

    BUDIMEX SA, ul. Miłkowskiego 3/ 702, 30-349 Kraków
    +48 12 26 40 330

    BUDIMEX SA, ul. Wołowska 92a, 60-167 Poznań
    +48 61 8613205  +48 618613271

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Budimex S.A., ul. Stawki 40, 01-040, Warszawa (dalej „Budimex”), kontakt telefon: 22 623 60 00. Budimex przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu:

    • przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
    • przesłania ankiety dotyczącej zadowolenia z procesu rekrutacyjnego, a w przypadku przyjęcia na praktyki również ankiety zadowolenia z praktyk,
    • sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji

    (art. 6 ust 1 lit. a, art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

    Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: [email protected]. Odbiorcami danych osobowych mogą być dostawcy rozwiązań IT, podmioty z grupy Budimex/Ferrovial, i inne podmioty jeśli są konieczne do realizacji powyższych celów (w tym spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego – art. 46 ust. 2 lit. c) RODO), opublikowane na stronie: LINK. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów lub jeśli udzielona zostanie odpowiednia zgoda, przez okres pięciu lat od momentu jej wyrażenia. Ma Pani/Pan prawo do żądania od Budimex dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi realizację procesu rekrutacyjnego  z Pani/ Pana udziałem. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym: LINK