Logo Pracuj.pl

Monter Konstrukcji Stalowych

Budimex S.A. Biuro Rynku NiemieckiegoO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • składanie konstrukcji stalowych na wytwórni
  • prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność wykonywania spawów montażowych
  • metodą MAG 135 (sczepianie)
  • doświadczenie na stanowisku montera/ślusarza

To oferujemy

  • pracę od zaraz
  • stabilne (również w okresie zimowym), legalne zatrudnienie – długoterminowa umowa o pracę
  • wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro
  • podatek dochodowy płacony w Niemczech
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
  • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy

Od nas dostaniesz bezpłatnie:

  • zakwaterowanie,
  • wyjazd i zjazd z kontraktu,
  • dojazdy do pracy,
  • odzież roboczą,
  • narzędzia pracy
  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)

Ponadto możesz otrzymać:

  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech.

W każdej chwili zachęcamy do kontaktu

email: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy