Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter konstrukcji stalowych

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

iemiecka rodzinna firma, która jest partnerem w zakresie wysokiej stali i konstrukcji hak, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: 54662 Speicher.

Inwestycja: praca na hali.

Stawka: 14-18 euro brutto/h.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie konstrukcji stalowych dla spawaczy według rysunku,

  • wstępny montaż konstrukcji,

  • prostowanie ogniowe i na zimno,

  • przegotowywanie krawędzi spawu.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na w/w stanowisku,

  • chęć do pracy i zaangażowanie,

  • mile widziane znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • niemiecką umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia i odzież,

  • zjazdy do Polski do ustalenia z przełożonym,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • do wyrobienia godzin w miesiącu około 160-170,

  • częściowo opłacane mieszkanie (firma posiada małe mieszkania 2 osobowe, koszt 100 euro za miesiąc za osobę) oraz może pomóc znaleźć oddzielne mieszkanie.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „konstrukcji stalowe Niemcy” - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy