Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji stalowych

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Wenglorz jako jedyna na polskim rynku wykonuje kompleksowo obiekty wytwórni pasz, od projektu technologicznego i budowlanego, przez produkcję konstrukcji i urządzeń, po montaż i uruchomienie. Zajmuje się także projektowaniem, produkukowaniem oraz montażem kompletnych linii technologicznych wraz z ich rozruchem.

    Miejsce pracy: cała Polska
    top
    Zadania:
    • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • Montaż urządzeń technologicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • Praca w delegacji
    • Praca na wysokości
    top
    Wymagania:
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
    • Dyspozycyjność: praca mobilna w całej Polsce

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych lub urządzeń technologicznych
    • Doświadczenie przy pracach spawalniczych
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Uprawnienia spawalnicze
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych
    • Uprawnienia montera rusztowań
    • Uprawnienia hakowego
    top
    Oferujemy:
    • Możliwość poszerzenia kwalifikacji, uczenia się oraz zdobywania doświadczenia
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
    • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
    • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę Wenglorz w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

    bottom