Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji stalowych

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tech- Weld

    Przedsiębiorstwo Tech-Weld s.c. specjalizujące się w obróbce mechanicznej elementów metalowych, jest nowoczesnym podwykonawcą stanowiącym silną konkurencję na lokalnym rynku. Z pomocą wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej oferujemy kompleksowe usługi wykonawcze oraz remontowo-montażowe konstrukcji stalowych na rynku energetyki i ciepłownictwa oraz budownictwa przemysłowego. Starannie realizujemy inwestycje dbając o zachowanie wszelkich obowiązujących norm i procedur, jednocześnie dbając o zapewnienie bezpieczeństwa na budowach.

    Region: pomorskie

    Praca na terenie Elektrowni w całym kraju.

    Obowiązki:

    • Montaż i demontaż elementów konstrukcji stalowych.

    Oferta:

    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Zakwaterowanie w miejscu pracy,
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Stałe zatrudnienie,
    • Wysokie stawki godzinowe,
    • Terminowe wpływy wynagrodzenia,
    • System premiowy,
    • Odzież roboczą, sprzęt roboczy.

    Wymagania:

    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości.

    Dodatkowe atuty:

    • Świadectwo energetyczne do 1 kV,
    • Umiejętność cięcia palnikiem,
    • Umiejętność odczytu rysunku technicznego/izometrycznego,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tech - Weld z siedzibą w 62-500 Konin ul. Kwiatkowskiego 1/209 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tech- Weld z siedzibą w Koninie przy ul. Kwiatkowskiego 1/209. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.