Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter konstrukcji stalowych

VOSS

  • Włochy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór i selekcja materiału

  • Rozładunki i inwentarz materiału

  • Budowanie i skręcanie ram

  • Stawianie i montaż ram w pionie

  • Kompletowanie pozostałych elementów regału

  • Ustawianie regału

  • Montaż ogrodzeń i siatek

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Wyobraźnia przestrzenna

  • Dobra kondycja fizyczna

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Uprawnienia i umiejętność kierowania wózkiem widłowym i platformą roboczą

  • Brak lęku wysokości

  • Doświadczenie przy montażu konstrukcji

To oferujemy

  • Stabilne (również w okresie zimowym) zatrudnienie

  • Po okresie próbnym długoterminowa umowa o pracę

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Zarobki od 8 000 zł do 12 000 zł netto - wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji

  • Zakwaterowanie

  • Darmowy dojazd z i na projekt

  • Darmowy dojazd z kwatery do miejsca pracy pojazdami służbowymi

  • Odzież roboczą

  • Narzędzia pracy

  • Opiekę kadry managerskiej projektów i biura w Polsce

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Organizacja szkoleń i kursów

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA CV

2

ANALIZA

3

ROZMOWA TELEFONICZNA / SPOTKANIE REKRUTACYJNE

4

DECYZJA

Zobacz, jak wygląda nasza praca:

www.voss-eu.pl

VOSS

Od rozpoczęcia działalności w 2011 roku specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych, magazynach wysokiego składowania (SILO), niskiego składowania (AKL/AIO), a także w nowoczesnych systemach magazynowych (CUBY/FLEXI). Jesteśmy nowoczesną firmą prosperującą na rynkach międzynarodowych – w Europie, Ameryce, Azji i Australii.

W naszym systemie zarządzania najważniejszy jest człowiek i jego rozwój, to dzięki zatrudnionej kadrze zawodowców możemy pochwalić się realizacją ponad 500 projektów. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i pełni zaangażowania – kierownicy i brygadziści nadzorujący prawidłowy przebieg prac oraz wyszkolone grupy monterskie.

Przewiń do profilu firmy