Oferta pracy

Monter Kontenerów

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż kontenerów w zestawy biurowe, naprawa, wymiana elementów kontenerów przy użyciu narzędzi ręcznych

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych

  • prace stolarskie

  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • precyzja i energia w działaniu

  • zdolności manualne

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • realizacja zadań w określonym czasie

  • ogólna znajomość rysunku technicznego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • mile widziane uprawnienia elektryczne (SEP- grupa I), uprawnienia hydrauliczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • pracę w doświadczonym zespole

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, młodym zespole

  • dbałość o bezpieczeństwo bhp, ubrania robocze, niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Kontenerów.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.