Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

"ENERGO - SECURITY SERWIS" sp. z o.o.

4 5007 000 brutto / mies.
  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

Nasze wymagania

- gotowość do częstych wyjazdów na terenie całego kraju,

- dokładność i rzetelność,

- dobra organizacja pracy,

- komunikatywność,

- umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie w serwisie/montażu instalacji niskoprądowych (kablowanie, montaż elementów),

certyfikaty i uprawnienia (jeśli ich nie posiadasz zapewnimy Ci odpowiednie szkolenia)

To oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę

  • umowę o pracę,

  • rozwój i pozyskanie nowych kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach,

O nas

Firma Energo-Security Serwis Sp. z o.o. to zespół inżynierów, techników, projektantów, serwisantów, wizjonerów branży bezpieczeństwa. Nieprzerwanie od ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem, serwisem i montażem systemów bezpieczeństwa takich jak Kontrola Dostępu, Telewizja Przemysłowa, Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy Sygnalizacji Pożaru, Systemy Zarządzania Kluczami, Systemy Klucza Generalnego (Master Key), Systemy Gaszenia Wodą, Stolarka Drzwiowa, Ogrodzenia i inne. Oferujemy specjalistyczną wiedzę techniczną i wysoką jakość usług naszym Klientom z obszaru Energetyki, Komunikacji, Telekomunikacji, Muzeów, Budownictwa.