Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ZAKŁAD WENTYLACJI I KLIMATYZACJI "KLIMATEX'' MATEUSZ KARSKI

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in.:

- montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji,

- montaż urządzeń,

- diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie,

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- prawo jazdy kat. B - w celu użytkowania samochodu służbowego,

- znajomość obsługi narzędzi i elektronarzędzi,

- zaangażowanie i chęci do pracy.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwość przyuczenia.