Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

FHU "BRAMEX" KAMIL PABIAN

2 00010 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, Pracownik sam sobie ustala godziny pracy
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:prowizja

Twój zakres obowiązków

Doświadczenie w montażach napędów do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych

Znajomość produktów firm Faac, Nice , Came

Mile widziani elektronicy lub elektrycy

Własne auto i narzędzia pracy

Pomoc techniczna - telefoniczna Zleceniodawcy

Wysokie zarobki uzależnione od liczby wykonanych montaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w montażach napędów do bram lub ewentualnie chęci wzięcia udziału w szkoleniach

  • Posiadania auta i narzędzi nieodzownych do montaży

  • Umiejętności posiadania i czytania instrukcji

  • Obsługiwanie ustalonego ze Zleceniodawcą obszaru działalności z czym wiąże się dojazd

  • Serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego zamontowanych urządzeń

  • Uczciwości

  • Solidności

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i wiedzy

  • Bardzo dobre stawki od montażu

  • Zarobki uzależnione od liczby wykonanych montaży

  • Opiekę telefoniczną pod względem technicznym

O nas

Firma Handlowo Usługowa Bramex Kamil Pabian zajmuje się sprzedażą oraz montażem napędów do bram przydomowych, szlabanów.

Serwisujemy napędy w czasie gwarancji oraz po jej upływie

Montujemy domofony, wideodomofony.

Naprawiamy centrale sterujące, siłowniki do bram

Dobieramy napędy do bram dla klienta najlepszych na rynku włoskich producentów Faac, Nice, Came.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, ale w chwili obecnej chcemy rozszerzyć swoją działalność o województwa sąsiednie.