Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

PMT - Systems

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż mechaniczny maszyn/stanowisk montażowych w oparciu o dokumentację techniczną

  • montaż instalacji pneumatycznej stanowisk

  • uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta

Nasze wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych

  • wykształcenie min. zawodowe lub techniczne

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej

  • samodzielność w organizacji pracy oraz dobra organizacja pracy

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • mile widziane doświadczenie w branży automotive

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,

  • duże możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyszłościowej branży