Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

HUZAR POWER sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Gromadzka 46

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • regeneracja podzespołów hamulca z lokomotyw i wagonów osobowych, towarowych oraz szynobusów

  • czyszczenie podzespołów po przyjęciu do naprawy, demontaż, wymiana zużytych elementów, montaż i konserwacja

  • dbałość o ład i porządek w zakładzie naprawczym i na terenie przyległym

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowe atuty: doświadczenie w branży kolejowej; doświadczenie na stanowisku mechanika, ślusarza; czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • pakiet medyczny (1 200,00 PLN/ rok)

  • pracę w stałym wymiarze godzin

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość doszkolenia, podniesienia kwalifikacji oraz awansu na diagnostę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Huzar Power Sp. z o. o. - lider w usługach naprawczych pneumatycznych systemów kolejowych, działający w całej Europie, zatrudni montera mechanika.

Oferujemy możliwość szybkiego awansu na stanowisko diagnosty. Przeszkolimy Cię!

Firma zlokalizowana jest we wschodniej części Krakowa, 200m od przystanku tramwajowego, ma dobry dostęp do miejskiej sieci szlaków rowerowych, dostępny jest też parking.

Będziesz pracował w zespole, gdzie dobra atmosfera towarzyszy interesującemu i zróżnicowanemu zakresowi prac.