Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACARS sp. z o.o.

    ACaRS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest prężnie rozwijającą się firmą działającej w obszarach: automatyzacji produkcji, budowy maszyn, stanowisk zrobotyzowanych, rozwiązań IT dla przemysłu.

    Monter

    Miejsce pracy: Kraków
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków

    • Montaż urządzeń i wykonywanie połączeń elektrycznych w układach automatyki przemysłowej.
    • Montaż elementów konstrukcyjnych
    • Prefabrykacja szaf sterowniczych, pulpitów oraz skrzynek sterowniczych
    • Układanie tras kablowych na instalowanych maszynach oraz liniach technologicznych
    • Inne prace ślusarskie oraz związane z mechaniką i montażem.
    • Uruchamianie i testowanie całego systemu składającego się z elektryki, elektroniki i automatyki

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych mile widziana
    • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

    Firma oferuje:

    • pracę w prężenie rozwijającej się, stabilnej firmie
    • możliwość rozwoju, szkolenia i nauki
    • umowę o pracę
    • dofinansowanie do Karty MultiSport
    • możliwość awansu

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.