Logo Pracuj.pl

Monter kuchni

ImpactJobO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego Klienta z Berlina poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter kuchni.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i składanie mebli kuchennych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego
  • Mile prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do prac montażowych na terenie całych Niemiec z uwzględnieniem powrotów na weekendy do Berlina

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12,50-13,50 euro brutto/ godzina + 25-49 euro netto diety/ przepracowany dzień + 100 euro netto diety/przepracowany tydzień)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Monter kuchni, Niemcy