Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

TOP GLOBAL Katarzyna Piątkowska

4 0008 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach oraz gruntach

  • dojazd na wyznaczone miejsce do Klienta

  • prace elektroinstalacyjne

  • przygotowanie sprzętu i miejsca montażu

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie realizacji montażu instalacji fotowoltaicznych ( Minimum 1 rok )

  • uprawnienia SEPD+E 1kV

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • aktywne prawo jazdy kat.B

  • umiejętność pracy w zespole oraz dbanie o dobre relacje z Klientem

  • budowanie dobrego wizerunku firmy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • profesjonalne szkolenia

  • profesjonalne narzędzia do pracy

  • odzież firmowa

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • darmowe zakwaterowanie w przypadku delegacji

  • dojazd do miejsca montażu

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się montażem instalacji fotowoltaicznych poszukuje osób na stanowisko Montera Instalacji Fotowoltaicznych

Miejsce Pracy : Województwo kujawsko-pomorskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.