Oferta pracy

Procyon Construction S.A.

Monter łazienek prefabrykowanych

Procyon Construction S.A.O firmie

  • Metalowa 10 A, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Metalowa 10 A

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Montaż kompletnych klatek łazienkowych u naszych klientów (głównie w Niemczech).

  • Jeśli masz doświadczenie, jesteś dokładny, szybki i samodzielny oraz potrafisz pracować w grupie - zapraszamy do nas!

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie ogólnobudowlane oraz podstawy niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w komfortowej hali lub w delegacji poza Polską u klienta,

  • 8h pracy na umowie o pracę z ubezpieczeniem i płatnym urlopem,

  • stały zarobek (który możesz pobrać częściej niż raz w miesiącu!) oraz premię,

  • benefity, m.in. 90% dofinansowania do posiłków.

Firma Procyon Construction S.A. z siedzibą w Stargardzie, produkująca prefabrykowane łazienki pod marką EcoReadyBath dla klientów głównie z krajów niemieckojęzycznych, poszukuje pracowników do nowoczesnej fabryki łazienek w Kluczewie (Stargard):

Przewiń do profilu firmy

Czego Ci nie możemy dać:

  • nieokreślonych godzin pracy... bo pracujemy na jedną zmianę w Polsce; będziesz też jeździł w delegacje, głównie do Niemiec.

  • bezpłatnych przestojów i roku bez płatnego urlopu... bo zatrudniamy w pełni legalnie i mamy bardzo dużo pracy.

  • niskiej pensji i złych warunków pracy... bo pracujemy w nowej hali i oferujemy konkurencyjne zarobki, zwłaszcza w delegacji.