Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

SYBERIK

  • Suwalska 25/27, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

SYBERIK

Suwalska 25/27

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwisowa i naprawa instalacji przemysłowych /wielkopowierzchniowych/,

  • wykonywanie pomiarów, przeglądów i podłączeń,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe,

  • sumienność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność prowadzenia małego zespołu,

  • doświadczenie w zawodzie.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, jasny system premiowania,

  • ośmiogodzinny dzień pracy,

  • interesującą pracę w młodym, prężnie działającym zespole,

  • szkolenie przygotowujące do pracy (szkolenie techniczne oraz wsparcie doświadczonych pracowników),

  • możliwość zdobywania doświadczenia, rozwoju i zwiększania swoich kompetencji i umiejętności.

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu wiodących marek agregatów wody lodowej, agregatów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wież chłodniczych i wentylacji. Działamy w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Wykonujemy i serwisujemy automatykę

oraz monitoring obiektów i urządzeń.