Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

Sarens Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie podnoszeń specjalistycznego sprzętu

  • Przeprowadzanie montażu i demontażu żurawi i innych systemów podnoszących/transportujących i konstrukcji

  • Codzienne oględziny sprzętu pod kątem bezpieczeństwa, potrzebnych prac konserwacyjnych, usterek, nieprawidłowości, czystości, uszkodzeń, zużycia - podczas i po pracy oraz wypełnianie wymaganych list kontrolnych

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek niezbędny

  • Mobilność – praca na terenie kraju i za granicą

  • Brak przeciwskazań do podjęcia pracy na wysokościach powyżej 3 metrów

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (zapewniamy niezbędne szkolenia)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Abonament medyczny według zasad obowiązujących w spółce, dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, ubrania robocze, zapewniony transport i zakwaterowanie w miejscu pracy)

  • Pracę w zależności od projektu na terenie Polski i za granicą (baza w Sochaczewie)

  • Więcej informacji pod nr tel. 695 420 229

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Sarens Polska Sp. z o.o.

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter

Przewiń do profilu firmy