Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ELEFANTI - Roman Suwała

3 5007 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Monter Pomp Ciepła - Monter Fotowoltaiki

Pracę w zgranym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania, dodatkowe premie proporcjonalne do wykonywanej pracy, pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku, elastyczne godziny pracy, regularne szkolenia, niezbędne narzędzia do pracy, unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży oraz montażu innowacyjnych produktów w branży OZE.

Nasze wymagania

Nasze wymagania:

- Dbałość o wysoką jakość realizacji projektów

- Dobra organizacja czasu pracy

- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

- Chęć rozwoju i nauki

To oferujemy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Umowę o pracę na pełny etat

- Możliwość rozwoju zawodowego / rozszerzenia kompetencji

- Profesjonalne narzędzia pracy

- Szkolenia produktowe oraz serwisowe

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

- Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój własny i firmy

- Pracę bez delegacji +/- 100 km od siedziby firmy.

- Praca od poniedziałku do piątku.

O nas

Firma istniejąca na rynku od 2011 roku, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze Odnawialnych Źródeł Energii. Doradztwie, doborze, sprzedaży, instalacji i serwisie. Duże doświadczenie oraz autoryzacja instalatorsko-serwisowa takich marek jak Kołton, iZZiFast i Sevra dają gwarancję jakości oraz pewność zatrudnienia.