Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ENERGOREM GORZÓW sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i rzetelne wykonywanie prac montażowych w zakresie konstrukcji, urządzeń i rurociągów zgodnie z wymogami technicznymi.

  • Współpraca z Kierownikiem montażu.

  • Współpraca z pozostałymi członkami brygad montażowych

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność wykonywania prac monterskich.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, czytania rysunku technicznego i izometrycznego.

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi ślusarskich oraz pomiarowych.

  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. metody 111, 141, 135).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie z polskim kapitałem.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ZFŚS, ubezpieczanie na preferencyjnych warunkach.

O nas

ENERGOREM Gorzów spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Firma powstała w wyniku przekształcenia i wydzielenia Wydziału Wykonawstwa Remontów ze struktur Elektrociepłowni "Gorzów" S.A. Zajmujemy się wykonawstwem robót remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych branży mechanicznej dla energetyki i ciepłownictwa oraz prac ogólnobudowlanych towarzyszących usługom tej branży.