Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter (m/f/d)

Ilim Timber Bavaria GmbH

  • Landsberg am Lech, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wszystkich czynności ślusarskich, które się pojawią

  • Rozwiązywanie problemów w zakładach i usuwanie usterek

  • Wymiana uszkodzonych części

  • Produkcja nowych części

  • Naprawa uszkodzonych części

Nasze wymagania

  • Pożądane jest wykształcenie w zawodzie ślusarza / mechanika / operatora tokarki / frezera / mechanika precyzyjnego (m/f/d) lub porównywalne kwalifikacje w zakresie konstrukcji metalowych

  • Rozumienie techniczne

  • Mentalność praktyczna

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • 16,50 € do 19,50 € wynagrodzenie godzinowe w zależności od kwalifikacji

  • Regularne dodatkowe zarobki dzięki premiom zmianowym - premie nocne i niedzielne

  • Opodatkowany dodatek na czynsz w wysokości 400 € przez pierwsze 6 miesięcy

  • Dodatkowa wypłata premii wakacyjnych i świątecznych

  • Praca w rytmie zmianowym przyjaznym dla kierowcy domowego (np. 3 tygodnie pracy zmianowej, 1 tydzień wolnego)

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Skład zespołu - polscy i zagraniczni współpracownicy

  • Tłumacze są dostępni na miejscu

  • Zapewnia się odzież roboczą

  • Obniżone ceny posiłków w stołówce zakładowej

  • Bezpłatna woda i owoce

  • Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym kursie języka niemieckiego

  • Atrakcyjne zniżki dla pracowników w niektórych sklepach regionalnych i sklepach internetowych

  • Dostępne miejsca parkingowe dla pracowników

  • Innowacyjne środowisko pracy, charakteryzujące się osobistą odpowiedzialnością i swobodą twórczą

  • ambitne i zróżnicowane działania w zespole

  • Imprezy pracownicze, takie jak uroczystości rodzinne i przyjęcia świąteczne

  • Wsparcie organizacyjne i biurokratyczne w znalezieniu mieszkania, kontaktach z urzędami itp.

Możliwość składania wniosków:

  • Dokumenty aplikacyjne można składać w języku niemieckim, angielskim lub polskim.

Ilim Timber, międzynarodowa firma z siedzibą w Szwajcarii, jest jednym z wiodących producentów wysokiej jakości tarcicy z drewna miękkiego. Firma ma cztery oddziały na całym świecie, w tym dwa w Niemczech (Ilim Timber Germany), Ilim Nordic Timber GmbH & Co. KG w Wismarze i Ilim Timber Bavaria GmbH w Landsbergu nad Lechem, zatrudniających łącznie ponad 950 pracowników. Ilim Timber Germany produkuje wysokiej jakości drewniane produkty budowlane poprzez obróbkę drewna iglastego (sosna i świerk) pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, głównie na rynek regionalny (KVH, belki klejone, drewno klejone warstwowo, poprzecznie laminowane, łaty dachowe, deski) oraz na rynek światowy. Oznacza to, że w dwóch zakładach Ilim Timber w Wismarze i Landsbergu nad Lechem można trwale składować ponad 2 300 000 ton CO2 rocznie. Dzięki zrównoważonemu wykorzystaniu drewna firma Ilim Timber Germany, wraz ze swoimi partnerami, właścicielami lasów i klientami, wnosi znaczący wkład w ochronę klimatu, wykorzystując surowiec odnawialny.

Przewiń do profilu firmy