Logo Pracuj.pl

Monter (m/f/t)

GANTREX GmbHO firmie

  • Akwizgran, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy zmotywowanych, entuzjastycznych i chętnych do pracy monterów (m / f / t), aby wzmocnić nasze zespoły instalacyjne.

Nasze wymagania

  • Sprawności fizycznej umożliwiającej pracę na stanowisku Monter torowisk podsuwnicowych
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Gotowości do podróżowania po całym świecie (średnio w miesiącu trzy tygodnie na miejscu pracy i tydzień w domu)
  • Dużej dawki samodzielności i umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy (min. kat. B)
  • Nie wymagamy specjalistycznych kwalifikacji

To oferujemy

  • Kompletny program szkoleń stanowiskowych i rozwój zawodowy.
  • Adekwatne wynagrodzenie i dodatek na wyżywienie (na początek 7700 PLN brutto + nieopodatkowany dodatek na wyżywienie zgodnie z niemieckim prawem pracy w zależności od miejsca pracy/realizacji projektów).
  • Stałe zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę w GANTREX GmbH z siedzibą w Aachen w Niemczech.
  • Praca w doskonale zorganizowanym środowisku - biuro w Aachen organizuje przejazdy na miejsce pracy i do domu, zakwaterowanie. zapewniamy też wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Gantrex GmbH jest częścią grupy Gantrex z siedzibą w Akwizgranie (Niemcy) i światowym liderem w dziedzinie montażu szyn dźwigowych. (www.gantrex.com)

Monter (m/f/t), Akwizgran, Niemcy