Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Malmö, Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy z Warszawy i zatrudniamy na stałe poważne, zdecydowane osoby, które potrafią pracować w zgranych brygadach. Aktualnie poszukujemy:

    Monterów karton-gips, okien i drzwi

    Miejsce pracy: Malmö

    Zadania:

    • montaż płyt karton-gips, drzwi i okien w obiektach mieszkaniowych,
    • współpraca z brygadą.

    Wymagamy:

    • doświadczenia w ww. pracach,
    • chęci do pracy i dyspozycyjności „od zaraz”.

    Co otrzymasz za wykonywaną pracę:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (uwaga – polska umowa!),
    • solidne wynagrodzenie na wykonywaną pracę – od 40 zł netto/h w górę – w zależności od doświadczenia,
    • zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane przez pracodawcę,
    • narzędzia oraz odzież ochronną,
    • możliwość pobrania zaliczki,
    • ubezpieczenie grupowe od następstw nieszczęśliwych wypadków (koszt pokrywa pracodawca).

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471