Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter maszyn budowlanych

G-HR GROUPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy:

Monter maszyn budowlanych (doświadczenie z mechaniką pojazdów)

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy monterów maszyn budowlanych z doświadczeniem z mechaniką pojazdową oraz pneumatyką i hydrauliką siłową.
  • Firma zajmuje się budowa maszyn od zera.
  • Na terenie hali znajduje się linii produkcyjna składająca się z kilkunastu stacji.
  • Każda stacja zajmuje się instalacja innej części / elementu maszyny.
  • Pracownik staje na swojej stacji, loguje się do systemu komputerowego i wykonuje wyświetlone na ekranie czynności.
  • Na ekranie pokazane są konkretne elementy i instrukcje co ma z nimi zrobić.
  • Pracownicy mogą zmieniać stacje w ciągu tygodnia.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (najchętniej mechanika samochodowa),
  • Angielski B1 minimum + zdolność rozmowy na tematy techniczne,
  • Doświadczenie jako monter silników lub mechanik samochodowy,
  • Obeznanie z komputerem oraz ekranami dotykowymi,
  • Dostępność na długi okres czasu,
  • Praca na jedną lub dwie zmiany.

Oferujemy:

  • Ciekawa oraz interesująca praca,
  • Możliwość pracy w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wypłaty tygodniowe),
  • Bonus wakacyjny (dodatkowe 8% do każdej przepracowanej godziny),
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (od 3 do 10 km),
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • Stabilna praca na długi okres czasu.
Tygodniówki od 400 Euro netto (przy 40 godzinach pracy, po odliczeniu zakwaterowania oraz ubezpieczenia).
Przy pracy w nadgodzinach tygodniówki osiągają nawet do 600 Euro netto !

Myślisz, że jesteś idealnym kandydatem !!! Aplikuj dziś

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne