Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter maszyn i urządzeń - Mechanik okrętowy

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 03.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów - mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

    Monter maszyn i urządzeń / Mechanik okrętowy (Mechanical Fitter / Mechanical Engineer)

    Ilość wakatów: 20
    Miejsce pracy: Holandia
    Nr referencyjny: MF-NL/0119/PR

    Oferujemy:

    • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie netto: 13.75 EUR na godz. (na rękę);
    • zakwaterowanie dostarczone i opłacone przez pracodawcę,
    • zapewniona odzież robocza;

    Obowiązki:

    • naprawy mechaniczne pomp, silników łodzi i jachtów;
    • montaż maszyn i urządzeń;
    • diagnozowanie oraz usuwanie awarii.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
    • mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
    • wykształcenie kierunkowe;
    • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV klikając na przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Brasco Sp. Jawna
    ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie

    Nr. certyfikatu: 6577

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.