Oferta pracy

Monter Maszyn i Urządzeń - Mechanik

NEWECO sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn i urządzeń pakujących dla branży kosmetycznej, chemicznej, spożywczej oraz maszyn do produkcji profili budowlanych. Nasze maszyny pracują w kilkudziesięciu państwach na pięciu kontynentach. W związku z naszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • montaż maszyn i urządzeń
  • uruchamianie i ustawianie maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości zbudowanych maszyn i urządzeń
  • drobne prace ślusarskie

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac manualnych
  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze mechaniki i budowy maszyn
  • dokładność

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • stanowisko na pełen etat (godziny pracy 7-15)
  • miejsce pracy: Warszawa, Włochy / Okęcie, stanowisko w podgrzewanej hali produkcyjnej
  • rozwijającą pracę w obszarze mechaniki i budowy maszyn
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

Uprzejmie prosimy zainteresowanych o przesłanie aktualnego CV.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy