Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter maszyn i urządzeń

JAKUBOWSKI GROUP

6 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • świętokrzyskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Firma JAKUBOWSKI od prawie 20 lat jest godnym zaufania partnerem montażowym. Współpracujemy ze światowymi liderami branży intralogistycznej, realizując projekty w zakresie usług instalacji elektrycznej i mechanicznej. Instalujemy systemy dystrybucji materiałów zarówno w dużych, jak i w mikro centrach magazynowych.

Odpowiedzialnie, z sumiennością i otwartym podejściem podejmujemy wyzwania realizacji projektów na całym świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kompetentnych kandydatów gotowych podnosić swoje kwalifikacje.

Brzmi jak Ty?   Czekamy na Twoją aplikację!

Zadania:

Montaż mechaniczny elementów linii systemów logistyki wewnątrzmagazynowej:

  • kompletowanie elementów poszczególnych sekcji systemu,
  • rozplanowanie kolejności montażu,
  • wymierzanie, trasowanie i instalacja przebiegu linii transportowej,
  • prace pomiarowe.

Wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów za granicę,
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży montażu mechanicznego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • dobra organizacja,
  • otwartość na zmiany,
  • skrupulatność,

Dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych UDT,
  • uprawnienia spawalnicze ,
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • gotowość do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • możliwość rozwoju (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej firmy? Zapraszamy na nasze strony.

jakubowski.group  |  facebook.com/JAKUBOWSKI.group  |  linkedin.com/jakubowski.group

Ogłoszenie archiwalne