Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter maszyn i urządzeń

JAKUBOWSKI GROUP

10 00012 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Montaż mechaniczny elementów linii systemów logistyki wewnątrzmagazynowej:

kompletowanie elementów poszczególnych sekcji systemu,

rozplanowanie kolejności montażu,

wymierzanie, trasowanie i instalacja przebiegu linii transportowej,

prace pomiarowe.

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów za granicę,

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży montażu mechanicznego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość na zmiany, sumienność, skrupulatność,

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych UDT - dodatkowy atut,

  • uprawnienia spawalnicze - dodatkowy atut,

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego - dodatkowy atut.

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • możliwość rozwoju (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji).

O nas

Firma JAKUBOWSKI od prawie 20 lat jest godnym zaufania partnerem montażowym. Współpracujemy ze światowymi liderami branży intralogistycznej, realizując projekty w zakresie usług instalacji elektrycznej i mechanicznej. Instalujemy systemy dystrybucji materiałów zarówno w dużych, jak i w mikro centrach magazynowych.

Odpowiedzialnie, z sumiennością i otwartym podejściem podejmujemy wyzwania realizacji projektów na całym świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kompetentnych kandydatów gotowych podnosić swoje kwalifikacje.

Brzmi jak Ty?   Czekamy na Twoją aplikację!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej firmy? Zapraszamy na nasze strony.

jakubowski.group | facebook.com/JAKUBOWSKI.group | linkedin.com/jakubowski.group