Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter maszyn / instalator maszyn

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Ul Inwestycyjna 12

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń oraz linii produkcyjnych, prowadzenie działań serwisowych lub instalacyjnych

  • Montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej

  • Praca w zakładzie w Słupsku. Możliwe delegacje do Holandii, klientów w Europie i na świecie

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Wykształcenie zawodowe - ślusarz, monter lub spawacz, lub inne z zakresu obróbki metali

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji, montażu maszyn

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji serwisów lub instalacji na terenie Polski lub Europy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dodatkowe wynagrodzenie za wyjazdy służbowe

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Regularny kontakt z językiem angielskim

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 70-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy