Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Maszyn

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • montaż oraz testowanie maszyn wiertniczych;

  • montaż podzespołów (części zamiennych) do w/w maszyn;

  • zgłaszanie pomysłów oraz udział we wdrażaniu usprawnień na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych;

  • zdolności manualne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • summienność;

  • chęć do rozwoju i szkoleń - nauczymy cię montażu naszych maszyn!

To oferujemy

  • możliwość poznania pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej;

  • dofinansowanie do sportu i rekreacji;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę Sodexo Lunch Pass;

  • dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze- działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy