Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter maszyn przemysłowych

Ward Personnel LimitedO firmie

  • Irlandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w terenie przy montazu oraz serwisowaniu maszyn CNC takich jak: gilotyny, prasy hydrauliczne, plazmy, lasery itp.

  • Praca na pelen etat od Poniedzialku do Piatku

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doswiadczenie na podobnym stanowisku (3-5 lat)

  • Komunikatywny jezyk Angielski

  • Pelne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Praca stala, na pelen etat

  • Praca bezposrednio dla klienta na umowie Irlandzkiej

  • Roczne wynagrodzenie w wysokosci €40,000

  • Sluzbowy VAN oraz narzedzia

  • Odbiór z lotniska

  • Pomoc w zakwaterowniu

  • Asysta we wszystkich sprawach administracyjnych

Ward Personnel Limited

Praca dla firmy zajmujacej sie dostarczaniem, montazem oraz najwyzszej klasy serwisem maszyn CNC do obróbki metalu. Lider na lokalnym rynku, firma z wieloletnim doswiadczeniem.

Przewiń do profilu firmy