Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter maszyn - ślusarz

Wikpol Sp. z o.o.O firmie

  • Konopnica (pow. lubelski)

    Konopnica (pow. lubelski), lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń i konstrukcji stalowych w siedzibie firmy i w obiektach klientów

  • Prace ślusarskie

  • Przeglądy, naprawa i konserwacja maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe – mechanika i budowa maszyn

  • Umiejętność biegłego czytania rysunku technicznego – warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Prawo jazdy kategorii B poparte doświadczeniem

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość metod spawalniczych MIG 131; MAG 135; TIG141 – poparta stosownymi uprawnieniami

  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych

To oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się, innowacyjnej branży

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

  • Doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Wikpol Sp. z o.o.

Zajmujemy się robotyzacją procesów przemysłowych. W związku z wprowadzaniem na rynek nowego, innowacyjnego produktu poszerzyliśmy infrastrukturę techniczną oraz wybudowaliśmy nową siedzibę firmy. Dynamiczny rozwój sprawia, że powiększamy także grono specjalistów. Dołącz do naszego zespołu i zrealizuj wraz z nami swoje cele.

Przewiń do profilu firmy