Oferta pracy

Monter maszyn - Spawacz - Ślusarz - Mechanik

ROBOPARTNERO firmie

  • Pszczyna, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zajmujemy się budową autorskich maszyn do automatyzacji i robotyzacji procesów spawalniczych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wzmacnianiem pozycji na rynku, poszerzamy infrastrukturę techniczną i zespół specjalistów.

Dołącz do naszego grona i razem z nami twórz innowacyjne rozwiązania.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż mechaniczny nowych maszyn i linii przemysłowych
  • Montaż mechaniczny przyrządów produkcyjnych
  • Montaż i spawanie elementów maszyn ze stali konstrukcyjnych
  • Prowadzenie prac instalacyjnych i montażowych w siedzibie firmy oraz na montażach u klientów
  • Aktywny udział w uruchomieniu maszyn w siedzibie firmy oraz na montażach u klientów
  • Wsparcie procesu produkcji

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  • Wykształcenie techniczne: mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość podstaw mechaniki, ślusarstwa, obróbki, montażu
  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • Umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prac ślusarsko-spawalniczych
  • Znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny
  • Umiejętność spawania metodą MAG 135 - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość procesów obróbki skrawaniem (frezowanie, wiercenie, toczenie)
  • Zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Solidność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
  • Udział w projektowaniu, prototypowaniu i rozwoju nowych rozwiązań firmy
  • Pakiet szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy