Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

EOS ENERGY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy monterów rurociagów oraz monterów konstrukcji

  • Praca na podstawie otrzymanych schematów

  • Cięcie, szlifowanie i kształtowanie elementów metalowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną

  • Instalowanie, budowanie i naprawa systemów rurowych zapewniając bezpieczny i bezprzeciekowy przepływ materiałów między miejscem pochodzenia, a miejscem docelowym

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku montera ww. specjalizacji (mile widziane doświadczenie zdobyte w sektorze gas&oil)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność i gotowość do relokacji lub pracy w delegacji

  • Sumienność i dokładność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kompetencjami

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

EOS ENERGY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EOS Energy Polska Sp. z o.o. to cześć międzynarodowej grupy EOS Corporation, która świadczy usługi dla branży naftowej i gazowej. Z powodzeniem realizowaliśmy największe projekty tego sektora oraz wspieramy największe firmy specjalizujące się w kompleksowym wykonawstwie projektów (usługi inżynieryjne, dostawy i budowa). Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu i silnej obecności na światowym rynku możemy pomagać naszym klientom w globalnym rozwoju ich biznesu.

Aktualnie dla naszego klienta z sektora gazowo-naftowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montera

Przewiń do profilu firmy