Logo Pracuj.pl

Monter mebli i ekspozycji sklepowych - Podwykonawca

MEBLOMONTAŻ sp. z o.o.O firmie

20 000–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych u klienta;
  • Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli;
  • Prace związane z przygotowaniem oraz montażem ekspozycji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
  • wysoka kultura osobista (bezpośredni kontakt z klientem)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o szczegóły, jakość i terminowość realizacji
  • gotowość na poszerzanie kwalifikacji zawodowych
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • zdolności manualne
  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • obrót miesięczny od 20 000-30 000 zł
  • zlecenia od pon-pt
  • szkolenia (+ system wdrożenia ekipy)
  • możliwość rozwoju
  • stabilne warunki współpracy
  • wsparcie operacyjne (opieka koordynatora, przygotowanie zleceń-projekty, potwierdzenie terminu montażu, weryfikacja pomieszczeń itp.)
  • dostęp do systemu zleceń (możliwość szczegółowych raportów, zestawień i rozliczeń)

O nas

Firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 20 lat dośw.), oferująca usługi montażu i serwisu mebli kuchennych (dla dużej międzynarodowej firmy IKEA), poszukuje firm podwykonawczych, osób zdecydowanych na założenie działalności gospodarczej.

Monter mebli i ekspozycji sklepowych - Podwykonawca, Goleniów