Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Meblomontaż Sp. z o.o. z siedzibą w: Poznaniu , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter mebli i ekspozycji sklepowych - Podwykonawca

MEBLOMONTAŻ sp. z o.o.

20 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 18 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych u klienta;

  • Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli;

  • Prace związane z przygotowaniem oraz montażem ekspozycji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)

  • wysoka kultura osobista (bezpośredni kontakt z klientem)

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbałość o szczegóły, jakość i terminowość realizacji

  • gotowość na poszerzanie kwalifikacji zawodowych

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • zdolności manualne

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • obrót miesięczny od 20 000-30 000 zł

  • zlecenia od pon-pt

  • szkolenia (+ system wdrożenia ekipy)

  • możliwość rozwoju

  • stabilne warunki współpracy

  • wsparcie operacyjne (opieka koordynatora, przygotowanie zleceń-projekty, potwierdzenie terminu montażu, weryfikacja pomieszczeń itp.)

  • dostęp do systemu zleceń (możliwość szczegółowych raportów, zestawień i rozliczeń)

O nas

Firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 20 lat dośw.), oferująca usługi montażu i serwisu mebli kuchennych (dla dużej międzynarodowej firmy IKEA), poszukuje firm podwykonawczych, osób zdecydowanych na założenie działalności gospodarczej.