Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter mebli kuchennych i pokojowych

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-04
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKLEP MEBLOWY MIX ADRIAN KUSSA

    www.meble-mix.pl

    Miejsce pracy: Tychy

    Zadania na stanowisku:

    • Obsługa maszyn stolarskich (piły, wiertarki, oklejarki,)
    • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.
    • Podstawowa konserwacja maszyn.
    • Montaż mebli u Klienta zgodnie z zamówieniem

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Wykształcenie minimum zawodowe.
    • Mile widziane wykształcenie zgodne z zawodem.
    • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń stolarskich dodatkowym atutem.
    • Dobrej organizacji pracy i dokładności
    • Doświadczenia w składaniu mebli
    • Prawa jazdy kat. B
    • Czytanie rysunku technicznego,
    • Zmysł techniczny, zdolności manualne,

    Dlatego warto u nas pracować:

    • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
    • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
    • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
    • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.
    • Terminowe wynagrodzenie