Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter mebli laboratoryjnych

Hornik Sp. z o.o.

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Pracownik fizyczny

Dystrybutor sprzętu laboratoryjnego i analitycznego poszukuje osób do pracy na stanowisku:

ZADANIA:

  • montaż mebli laboratoryjnych składających się z gotowych elementów takich jak cokoły, szafki, stelaże, blaty, nadstawki instalacyjne z mediami wg rysunków projektowych
  • montaż dygestoriów (wyciągów laboratoryjnych) wg rysunków projektowych

WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania dokumentacji (rysunki mebli, schematy instalacji)
  • doświadczenie zawodowe w pracach monterskich lub instalacyjnych
  • dyspozycyjność (wyjazdy na 2-3 tygodnie)

Dodatkowym atutem będą:

  • umiejętności instalatorskie w branży elektrycznej lub sanitarnej
  • wykształcenie kierunkowe (Stolarz / Ślusarz / Monter Mebli / Hydraulik / Elektryk)
  • znajomość języka niemieckiego / angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • wsparcie techniczne oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • dojazd na miejsce montażu
  • zakwaterowanie w miejscu montażu
  • długoterminowe zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne