Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter mebli na jachtach

ImpactJob

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter mebli na jachtach.

Twój zakres obowiązków

  • Cięcie i obróbka elementów drewnianych

  • Montaż elementów drewnianych, mebli, drzwi i okien na jachtach

  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza (warunek konieczny)

  • Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie stolarza

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Pełny pakiet socjalny

  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina + 48 euro netto diety/przepracowany dzień)

  • Zakwaterowanie

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Przewiń do profilu firmy