Logo Pracuj.pl

Monter Mebli

GRUPA FORREX sp. z o.o.O firmie

  • Oslo, Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mebli u klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność przewidywania i szybkiego rozwiązywania trudności montażowych
  • Organizacja, utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Terminowość, dokładność, schludny wygląd oraz kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Mile widziane

  • Wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
  • Prace w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
  • Bardzo wysokie zarobki
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe
  • Samochód firmowy do dyspozycji
  • Możliwość pracy w systemie 19/9

Monter Mebli, Oslo, Norwegia