Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Mebli

GaleonO firmie

  • Straszyn (pow. gdański)

    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • precyzyjny montaż mebli na jachtach,

  • prace pomocnicze związane z instalacją mebli,

  • obsługa narzędzi ręcznych i obrabiarek,

  • prace wykończeniowe.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracach przy montażu mebli lub doświadczenie stolarskie,

  • samodzielność,

  • dbanie o jakość produktu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • comiesięczny system premiowy dla pracowników produkcji,

  • system premiowy z tytułu poleceń pracowniczych,

  • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1400 pracowników,

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,

  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.