Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Mechaniczny

  • Gdynia, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

    SPAW/02/19

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe.
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
    • Zdolności manualne.
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

    Obowiązki:

    • Montowanie detali według rysunków i zleceń produkcyjnych.
    • Dobór narzędzi i paramentów pracy urządzeń jak również - przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów.
    • Posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi.
    • Obsługa codzienna lub okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    • Umowę o pracę,
    • Stałą pracę w stabilnej firmie - Zapewniamy ciągłość zatrudnienia,
    • Firma inwestuje w pracowników z zamiarem długotrwałej współpracy.
    Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

    1. obowiązkowo
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MM/02/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją  a Klientem .”

    2. dobrowolnie
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Agencja Zatrudnienia nr 10554.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SPAW/02/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją  a Klientem .”