Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Mechaniczny

SII Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Księdza Józefa Tischnera 8

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny maszyn

  • Uczestniczenie w testach uruchomieniowych maszyn od strony mechanicznej

  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu, w tym z projektantami elektryki/mechaniki

  • Praca w oparciu o wewnętrzne procedury Klienta, zgodnie z planami montażu

  • Wymiana elementów wadliwych, proponowanie usprawnień w obszarze mechanicznym

  • Czytanie dokumentacji technicznej związanej z montażem mechanicznym i na tej podstawie realizacja powierzonych zadań

  • Wsparcie wiedzą techniczną innych członków zespołu w codziennej pracy

  • Umiejętna rewizja wykonanej pracy w oparciu o informację zwrotną od lidera zespołu montażowego

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli montera mechanika w obszarze linii produkcyjnych, maszyn przemysłowych

  • Dyspozycyjność (wyjazdy delegacyjne w Polsce i zagranicą) do 70% w skali roku

  • Wykształcenie zawodowe mechanika/montera

  • Znajomość montażu mechanicznego maszyn produkcyjnych (mile widziany przemysł spożywczy i farmaceutyczny)

  • Podstawowa wiedza na temat procesów spawalniczych (mile widziana podstawowa umiejętność spawania MIG/MAG lub/i TIG)

  • Doświadczenie w testach mechanicznych maszyn po montażu

  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Kreatywne zdolności w obszarze proponowania zmian mechanicznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespołach montażowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (mile widziany język niemiecki)

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

W Sii poszukujemy Monterów Mechanicznych, którzy dołączą do naszego Centrum Kompetencji Engineering – wewnętrznej komórki wyspecjalizowanej w realizowaniu projektów z zakresu inżynierii przemysłowej (w szczególności w sektorze motoryzacyjnym).

Nasze zespoły koncentrują najlepszych specjalistów w obszarze robotyki, programowania PLC, projektowania elektryki (EPLAN) oraz mechaniki i budowy maszyn – posiadamy własny Dział Konstruktorski. Jesteśmy zaopatrzeni w laboratorium robotyki wyposażone w robota ABB. Co więcej, mamy też własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych, gdzie zatrudniamy Monterów Elektrycznych i Mechanicznych.

Na stanowisku Montera Mechanicznego wymagana jest gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych w wymiarze 70% czasu pracy w skali roku.