Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Mechaniczny

Actio-HR Sp. z o.o. O firmie

  • Miszewko (pow. kartuski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową,
  • dobór narzędzi i paramentów pracy urządzeń, jak również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów,
  • posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi,
  • obsługa codzienna lub okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane wyksztalcenie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie Elektryka/Elektromontera.

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia dla osób nie mających doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bezpośrednie zatrudnienie w porządnej firmie,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • umowę o pracę z bogatym zapleczem socjalnym,
  • przyjaznych i pomocnych przełożonych,
  • pracę na hali w bardzo dobrych warunkach,
  • podnoszenie kwalifikacji,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MON/02/21  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Ogłoszenie archiwalne