Oferta pracy

Monter - mechanik

PGNiG SAO firmie

  • Barnówko (pow. myśliborski), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce oraz odpowiada za utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego kraju.
PGNiG SA jest nie tylko największą firmą wydobywczą w Polsce, ale również dąży do tego, by być jednym z najlepszych Pracodawców.
Dokładamy starań, by zapewnić naszym Pracownikom stabilną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter-mechanik

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze
KRNiGZ Dębno
Miejsce pracy: miejscowość Barnówko, woj. zachodniopomorskie
Numer referencyjny: 54_monter_OKGA
Zadania
  • Wykonywanie czynności obsługowych (eksploatacja, konserwacja, przeglądy i usuwanie awarii);
  • Zabezpieczenie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakresie utrzymania prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi;
  • Prowadzenie dokumentacji materiałowej części zapasowych na magazynie.
Wymagania
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • Ogólna wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techiczno-ruchową;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność.

Mile widziane
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub automatyki;
  • Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn, urządzeń i instalacji procesowych;
  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E w odpowiednim zakresie dla urządzeń, instalacji i sieci eksploatacyjnych przez pracownika w miejscu pracy;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Obowiązkowość.

Oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce w systemie ośmiogodzinnym czasu pracy;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (np. Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie z ZFŚS, pakiet medyczny);
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń.
Jesteśmy Pracodawcą równych szans, a w procesie rekrutacji rozpatrujemy wszystkie aplikacje.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie prosimy Kandydatów o niezamieszczanie w cv danych o: pochodzeniu etnicznym lub rasowym, poglądach politycznych, przekonaniach religijnych i światopoglądowych, przynależności związkowej, danych genetycznych i biometrycznych, zdrowiu, seksualności i orientacji seksualnej, wyrokach skazujących, naruszeniach prawa, powiązanych środkach bezpieczeństwa.

Ogłoszenie archiwalne