Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Mechanik

STP Adam Sawicki Tomasz Jakuszewski s.c.

  • Zielona 2, Kowal
    Kowal, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Zielona 2

Kowal

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie dobrego stanu technicznego oraz sprawności maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie podzespołów maszyn i urządzeń,

  • dokonywanie czynności konserwacyjnych i bieżących napraw zapewniających poprawną, bezawaryjną oraz bezpieczną pracę.

Nasze wymagania

Szukamy pracowników:

- nastawionych na zdobywanie wiedzy i rozwój zawodowy,

- z wykształceniem zasadniczym zawodowym lub średnim o profilu mechanicznym,

- z umiejętnością tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,

- samodzielnych i odpowiedzialnych za powierzone im zadania,

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika lub ślusarza,

- dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w obsłudze tokarki, wiertarko-frezarki, uprawnienia spawacza.

To oferujemy

  • udział w tworzeniu prototypów urządzeń,

  • możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • stabilną pracę w młodym zespole.

O nas

Firma STP s.c. jest polskim producentem maszyn oraz automatów produkcyjnych.