Oferta pracy

Monter - Mechanik maszyn i urządzeń

Robot Partner Sp. z o.o.O firmie

3 200‐3 600 zł brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Robot Partner Sp. z o.o. jest Lubelską firmą inżynierską, która dostarcza swoim klientom, najnowocześniejsze zrobotyzowane rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Jako certyfikowany partner wiodących światowych marek wykonujemy:

  • systemy robotyzacji i automatyzacji procesów produkcji,
  • zrobotyzowane stanowiska spawalnicze,
  • dedykowane maszyny i urządzenia produkcyjne.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż maszyn, podzespołów i ich części
  • montaż części i oprzyrządowania do maszyn i robotów przemysłowych
  • praca z podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • praca z rysunkiem technicznym
  • regulacje i przeglądy urządzeń
  • wykonywanie okresowych przeglądów i regulacji maszyn
  • dbanie o powierzone narzędzia i elektronarzędzia

Wymagania:

  • doświadczanie w montażu/budowie maszyn przemysłowych i stanowisk produkcyjnych
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ręcznych i  elektronarzędzi
  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • sumienność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • zdolności manualne
  • praca w zgodzie z zasadami BHP
  • gotowość do okresowych wyjazdów (na uruchomienie lub serwis wyprodukowanej maszyny)
  • mile widziane podstawowe umiejętności w zakresie spawania MIG/MAG
  • zdolności i doświadczenie w pracach ślusarskich (dodatkowy atut)
  • znajomość zagadnień pneumatyki (dodatkowy atut)
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę przy nowych technologiach
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie przy wdrożeniu na stanowisko
  • dobrowolne dofinansowane pakiety medyczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy