Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Mechanik maszyn i urządzeń

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie jest międzynarodową firmą zajmującą się realizacją projektów mechanicznych i elektrycznych na terenie Europy i poza nią.
Nasza stale powiększająca się, ogólnoświatowa sieć doświadczeń w różnych branżach pozwala na dynamiczny rozwój naszej firmy.

W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Monter - Mechanik maszyn i urządzeńNumer ref.: Miejsce pracy: Polska/zagranica

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp.,
  • uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów,
  • tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne: mechaniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; mile widziane osoby początkujące w zawodzie,
  • znajomość podstaw mechaniki, ślusarstwa, montażu,
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP,
  • posiadanie uprawnień spawalniczych podstawowych lub ponadpodstawowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne