Logo Pracuj.pl

Monter Mechanik-Optyk Kierowca

PCO S.A.O firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Przeglądy okresowe, naprawy i serwis urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych produkowanych w PCO S.A. pod względem mechanicznym i optycznym, zarówno na terenie Spółki jak i u klienta/użytkownika (delegacje służbowe na terenie kraju).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, produkcyjnej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność;
  • dbałość o stan techniczny samochodu serwisowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym;
  • kontrola jakości wykonywanych prac.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie o profilu mechatronicznym, optycznym (np. automatyka przemysłowa);
  • aktualne badania psychotechniczne kierowcy;
  • zdolności manualne;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Benefit MultiSport;
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Aktualne oferty pracodawcy
45/2022

Monter Mechanik-Optyk Kierowca, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28, Praga-Południe, Warszawa